orantili-kalca-estetigi

Basen Estetiği

Basen estetiği, birçok bayanın en çok ilgilendiği ve özellikle yaz aylarında mutlak surette kurtulmak istenen sorunlardan birisidir. Selülit olarak da bilinen bu bölgedeki aşırı yağlanma nedeni ile çok ciddi bir görüntü sorunu ortaya çıktığından dolayı bayanların özellikle bu konuya karşı hassasiyetlerinin ne denli fazla olduğunu rahatlıkla görebilmekteyiz.

Basen estetiği yapılırken her zaman olduğu gibi öncelikli amaç bu bölgedeki kalıplaşmış yağları parçalayarak yakılmasını sağlamaktır. Ultraviole ışınları sayesinde deri altına birkaç seansa yayarak verilen ışın parçaları sayesinde kalıplaşmış yağların tamamı parçalanacak yakılacak hale gelir ve spor, düzenli beslenme gibi unsurlar ile bu bölgedeki yağları da tamamı ile yakmak mümkün olduğu gibi iğne yöntemi ile de çekilebilir.

Sonrasında ise öncelikli olarak bu bölgenin çok daha güzel bir görünüme kavuşturulması için botoks yani cilt gerdirme işlemi uygulanır. O bölgedeki yağların yakılması ile birlikte çok daha diri ve estetik görünümü yüksek bacaklara da rahatlıkla sahip olabilme şansına erişebiliyor, yaz aylarında sıkıntıdan uzak olabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>