dsdsds_1

Bel İnceltme Estetiği

Bel inceltme estetiği, özellikle yabancı ülkelerde popüler olan ve yaygınlaşması akabinde ülkemizde de bayanların tercih ettiği bir yöntem durumunda. İnce bir bele sahip olmak için günlerce uğraşmak yerine artık estetik ameliyat yöntemi ile kısa süre içerisinde bu tip sorunlarınızdan kurtulabilmeniz kalıcı bir yöntem ile mümkün kılınıyor diyebilmekteyiz.

Bel inceltme operasyonlarında öncelik o bölgedeki yağ oluşumunu tamamen ortadan kaldırmaktır. Lazer yöntemi ile bel bölgesindeki kalıplaşmış yağların parçalanması ve yakılması sağlanır. Bel bölgesinde tek bir gram dahi yağ kalmayana kadar seanslar halinde bu çalışmaya devam edilir. Tabi ki bu süreç içerisinde estetik yaptıran kişinin rejime girerek tüm vücutta ki yağlarından kurtulması önemlidir.

Sonrasında ise bel bölgesine ince uçlu bir iğne yardımı ile girilerek o bölgedeki gereksiz tüm sıvılar ve parçalar yok edilmek sureti ile kısa zaman içerisinde kalıcı bir şekilde ince bel sahibi olmanız sağlanır. Bu yöntem estetik cerrahi içeren bir yöntem değildir ancak belli başlı durumlarda estetik cerrahi yöntemine de başvurulduğu görülmüştür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>