beauty treatment, botox injection

Botoks ile Cilt Gerdirme

Botoks ile cilt gerdirme, yaşlılık sorunundan kaçmak isteyen bayanların en çok başvurduğu yöntemlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Çok kısa bir zaman içerisinde alternatif tıp çok önemli gelişmelere sahne oldu ve teknolojik imkanların gelişmesi ile birlikte çok daha kesin sonuçlar ortaya çıktı. Bu neden dolayısı ile cilt gerdirme operasyonlarına karşı ilgi her gün artıyor.

Cilt gerdirme operasyonları son derece kolay gerçekleşen ancak uzmanlar tarafından özen ile yapılması gereken operasyon türlerinden birisidir. Estetik cerrahi sınıfının son dönemde ki en çok ön planda olan operasyon tipi botoks, yaşlanma karşıtı bir operasyon olduğundan dolayı zaman içerisinde çok daha hızlı bir büyüme evresi içerisine girmiştir.

Bu operasyon, sadece iğne ile deri altına uygulanan vitaminsel çalışma bütünüdür. Cildin kendi kendine gerilmesi ve kırışıklık probleminin ortadan kalkmasında son derece etkili bir yöntem olarak da dikkatleri çekiyor. Ajda Pekkan, Yonca Evcimik ya da bunlar gibi daha birçok farklı isim botoks operasyonu sayesinde yaşlılığa meydan okumaktadırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>