botoks-nedir-nasil-yapilir

Botoks Ne İşe Yarar?

Botoks, bildiğimiz üzere cildin kırışıklıklardan kurtulması için yapılan cildin gerdirilmesi işlemi olarak bilinir. Bayanların son dönemlerde yaşlılığın önüne geçmek ve ortaya çıkan kırışıklıklardan doğal yöntemler ile kurtulabilmek için tercih ettikleri en popüler estetikal yöntemlerden birisidir. Tabi ki doğutan gelen kırışıklıklar üzerinde de etkisini son derece hızlı bir şekilde gösterdiği biliniyor.

Doğuştan gelen kırışıklıklar konusuna örnek vermek istiyoruz. Bazı insanların alınlarında bildiğimiz üzere çizgiler söz konusudur. Bu çizgiler, suratta ki jest ve mimiklere göre çok daha belirginleşebilir. Bu belirginlik çoğu zaman rahatsız edici bir görüntü sunar ve uzaktan adeta suratınızın katlanması ile alakalı izlenim ortaya çıkarır. Bu alın kırışıklıkları genelde doğuştan ortaya çıkan unsurlardandır.

Bilhassa alındaki kırışıklıkların da kısa zaman içerisinde giderilmesi safhasında mükemmel bir estetikal yöntem olarak biliniyor. Son derece kolay ve iyileşme sürecinin de son derece kısa olduğu bir estetikal operasyon türü olarak bilinen botoks, cilt üzerinde ki yaşlılık belirtilerini azalttığı gibi aynı zamanda görüntü problemlerinin de önüne geçebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>