burun.widec

Burun Deliği Estetiği

Burun deliği estetiği, özellikle bayanların en çok üzerinde durduğu konulardan birisi durumunda. Bilindiği üzere doğuştan ya da burunun aşırı gelişimi ile alakalı olarak ortaya çıkabilen burun deliklerinde ki inanılmaz büyüklük birçok farklı anlamda görsel sorun yaşattığı gibi olur olmadık anlarda ve yerlerde de farklı farklı sorunlar ile karşımıza çıkıyor.

Burun deliği küçültme çalışmaları da estetik ameliyat kapsamında incelenen bir çeşit uygulama dalı durumunda. Deliklerin aşırı büyük olması nedeni ile sıkıntıların ortaya çıkmasına müteakip uzmanlar öncelikli olarak burunun genel yapısını inceliyor. Çoğu zaman tüm buruna operasyon yapılması gerekiyor ki bu operasyon sonrasında da deliklerde zoru zoruna küçültme sonucu elde edilebiliyor.

Ancak günümüz modern tıp teknolojileri sayesinde lazer yöntemi ile burun deliklerinin çok daha küçük bir hale getirilmesi sağlanıyor. Çoğu zaman oval olarak ve çoğu zaman da dikey olarak büyük olan burun delikleri, lazer yöntemi sayesinde çok kısa bir süre içerisinde küçülüyor. Cerrahi operasyonun gerektiği durumlarda burunun tüm kemikleri kırılarak yeniden yaratılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>