4667-burun-estetigi-ameliyatsiz

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetiği, son dönemlerde özellikle bayanların en çok ilgisini çeken konulardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Burun, vücudun en göz önünde ve çoğu zaman en görsel unsurlarından birisi olduğundan dolayı bayanlar bu konuya kısa zaman içerisinde çözüm bulabilmek adına uzmanlara gidiyor ve bu anlamda estetik operasyon yaptırma gereksinimi de duyuyor.

Burun estetik ameliyatlarında genellikle burunun kemikleri kırılarak operasyonlar gerçekleştirilir. Bu operasyonların burundaki tüm kemikleri kırma safhasında gerçekleşmesi ile birlikte insanların az buçuk korkuları olsa da operasyon sonunda burunun görsel olarak ne denli düzene girdiğini rahatlıkla görebileceksiniz. Bu neden dolayısı ile burun operasyonları için çok daha dikkatli olmak gerekir.

Burun estetiği sonunda bir süre müşahade altında olmak son derece iyidir. Burunun çoğu zaman kemik yapısında sorun çıkabilme ihtimali olduğundan dolayı önlem amacı ile uzmanlar bu tip müşahade durumlarını uygulamaktadırlar ve nitekim çok da iyi olmaktadır. Burun estetik ameliyatı sonunda burnun tam olarak oturması 2 – 3 ay kadar bir süre alabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>