Çene-ameliyatı-doktoru

Çene Estetiği

Çene estetiği, birçok bayanın en çok dikkat ettiği unsurlardan birisi. Bildiğimiz gibi çenenin yapısına göre gırtlak kısmında ki et bölümü de şekil alır ve birçok insan, çenesinin içte bulunmasından dolayı gırtlağı ile çenesi tek bir lopta birleşmiş gibi bir görünüm oluşur. Bayanların en çok rahatsızlık oldukları unsurlardan birisi de bu olabilir.

Çenenin yapısının kendisini koruyabilmesi için uzmanlar tarafından uygulanan belli başlı yöntemler vardır ancak bozuk bir çene yapısını düzeltebilmek için öncelikli olarak çeneyi eski haline geri getirmek olacaktır. Bunu çoğu zaman çene maskesi ile ve çoğu zaman ise cerrahi yöntemler ile yapabilmek mümkün ve kararını uzmanların vermesi gereken bir unsur.

Sonraki süreçte ise çenenin daha düzgün bir hale gelebilmesi ve koruyabilmesi için özellikle birkaç farklı ve gizli operasyon yer alır. Çene estetiği doğrudan dış görünüm endeksli bir yöntem olduğundan dolayı özellikle uzmanlar bu anlamda son derece tutucu bir şekilde tavır sergilemekteler. İşin uzmanı kişiler ile çalıştığınızda herhangi bir sorun yaşamadan çene yapınızı normal hale getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>