gobek-catlaklari-ve-tedavisi-300x198

Doğum Çatlağı Nasıl Geçer?

Doğum çatlağı ile alakalı olarak bayanların hamilelik sürecinin sonrasında ne denli ciddi sıkıntılar çektiğini biliyoruz. Özellikle normal doğumlar sonrasında karın bölgesinde o kadar ciddi çatlaklar oluşuyor ki yaz aylarında bikini giyme planları olan bayanların bu anlamda ki sıkıntıları saymak ile bitecek gibi değil. Peki doğum çatlağı nasıl geçer bir fikriniz var mı?

Doğum çatlağı karnın hamilelik süreci boyunca aşırı gerilmesi ile birlikte ortaya çıkan görselimizdeki gibi bir görüntüdür. Bu çatlaklar çoğu bayanda karnın tamamında ortaya çıkabilir ve bu neden dolayısı ile çok ciddi sıkıntıları da beraberinde getirebilir. Bu aşamada yaz aylarında ki rahat süreciniz tehlikeye girer ve bikini giyemez hale gelirsiniz.

Doğum çatlağı estetiği, karın altına verilen ilaçlar ile birlikte o bölgedeki hücrelerin yeniden harekete geçmesi ve sonrasında o bölgedeki tüm yağların alınarak eski görünümüne kavuşmasını sağlamaktır. Bu süreç sonunda ortaya çıkan sonuçlar o kadar etkileyici sonuçlar doğurur ki göbek bölgeniz sanki hiç hamilelik yaşamamışçasına bir görüntüye kavuşur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>