36731332428848

Dudak Estetiği

Dudak estetiği dediğimi,z olay aslında bayanların dudak görüntüsünü çok daha fazla dolgunlaştırmak ve dudakları yüz hatı genelinde görsel olarak çok daha fazla ön plana çıkarmak için yaptırdıkları estetik ameliyat türüne verilen genel isim olarak dikkatleri çeker. Son derece kısa süren ve bayıltma yapılmadan gerçekleştirilen bir operasyon türü olarak da dikkat çeker.

Dudak estetiği yapılırken öncelikle bayanların bu anlamda ki beklentisi son derece önemlidir. Bazı bayanlar dudaklarını dolgunlaştırmak, bazıları küçültmek ya da bazıları dudak çevresindeki kırışıklıkları ortadan kaldırmak için isteklerde bulunabilmektedirler. Uzmanlar, bu istekleri dikkate alarak dudak çevresinde bir operasyon gerçekleştirirler ve dudağın görünümünü tam anlamı ile değiştirme yoluna giderler.

Dolgunlaştırma işlemleri son derece kolay işlemler olarak dikkati çeker. İğne ile dudakların içerisine sıvı enjekte edilir ve dudaklar orantılı bir şekilde büyüme çabası içerisine girer. Küçültme işlemlerinde ise küçük cerrahi müdahaleler mutlak surette ortaya çıkabilir. Bu durum tamamı ile dudağınızda elde etmek istediğiniz görünüm ile alakalı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>