ceneveelmacik1

Elmacık Kemiği Estetiği

Elmacık kemiği estetiği, bayanların gülüşünü çok daha ön plana çıkarmak ve yüz hatlarını daha da belirgin bir hale getirebilmek için olmazsa olmazlarından birisi durumunda. Elmacık kemiklerinin normal halinden çok daha belirgin bir görünüme kavuşturulması için estetik operasyona başvurulabildiği gibi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde bu tip sorunlardan kurtulmak da mümkün oluyor.

Elmacık kemiklerini çok daha fazla ön plana çıkarabilmek için günümüz estetik literatüründe genellikle uygulanan yöntem kuşkusuz ki deri altını doldurma yöntemidir. İnce uçlu iğne ve lazer teknolojisi sayesinde elmacık kemiği bölgesine deri altından enjekte edilen sıvı sayesinde elmacık kemikleri doğal bir oluşum ile çok daha fazla ön plana çıkarılabiliyor.

Bu yöntem tamamen doğal bir yöntem olduğundan dolayı kısa bir zaman içerisinde etkisini göstererek elmacık kemiklerinde çok belirgin bir dolgunluk sağlar. Sorun çıkması halinde uzmanların gözetimi altında telafi çalışmaları uygulanarak elmacık kemiklerinin tekrar diri ve göz önündeki görüntüsüne kavuşması için gerekli tüm çalışmalar yapılmış olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>