estetik jolie

Estetik Ameliyat Olan Ünlüler

Estetik ameliyat olan ünlüler dediğimizde bunun içerisine kadın ya da erkek birçok tanıdık simayı dahil edebiliriz. Her ünlü, vücudunda sorunlu gördüğü bölgeleri düzeltmek amacı ile mutlak surette estetik operasyon yaptırmakta ve bu konu işle alakalı olarak da insanlara öneriler sunmaktadırlar. Tabi ki sizleri ünlülerin bu çalışmaları ile alakalı olarak da bilgilendirmek en büyük amacımız.

Ülkemizde estetik anlamında en çok ön planda olan isimlerin başında hiç kuşkusuz ki Ajda Pekkan gelmektedir. İlerleyen yaşına rağmen hala 25’lik kızlara taş çıkaran ünlü isim, kendini sürekli olarak botoks tedavisi ile gençleştirme yoluna gidiyor. Bu durum Yonca Evcimik için de geçerli bir durum olarak dikkat çekiyor.

Aysun Kayacı, dudak estetiği yaptıran günümüzde ki en ünlü bayanlar arasında yer alıyor. Bu neden dolayısı ile bu sınıf içerisinde daha sayamayacağımız kadar ünlüleri inceleyebiliriz. Ünlüler arasında en popüler olan diğer bir estetik türü ise hiç kuşkusuz ki göğüs estetiği olarak ele alınabilir ve  uygulatanların sayısı son derece fazladır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>