estetik-burun-ameliyati

Estetik Ameliyat Sonrası Şişlikler

Estetik ameliyat sonrası şişlikler, bayanların kafasını en çok karıştıran sorunlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Şişlik dediğimiz hadise aslında vücudun tüm bölgelerinde ortaya çıkan bir problem değildir. Özellikle burun estetiği sonrasında ortaya çıkan bir sorun olduğundan dolayı genellikle bayanlar tümü ile bir şişlik düşünmekteler. Ancak kesinlikle sandığınız gibi olmayacaktır.

Estetik operasyonlarda genellikle deri altına yapılan çalışmalar olduğundan dolayı çok göz ile görülür şişlikler olmaz ancak burun bölgesine yapılan çalışmalarda burun kemikleri genellikle kırıldığından dolayı şişlikler olması ve yer yer morluklar olması son derece doğal bir vücut tepkisi olacaktır. Onun dışında hatalı operasyonlarda bu tip sıkıntılar çok daha fazla ön plana çıkacaktır.

Bunun dışında gerçekleşen estetik operasyonlarda herhangi bir yan etki ya da vücudun tepki vermesi kesinlikle söz konusu değildir. Şişlikler ya da kızarıklıklar olması ve özellikle hatalı operasyonlarda bu gibi tepkilerin ortaya çıkması son derece normal olacaktır. Bu neden dolayısı ile etkileşimi çok iyi anlamak ve korkmamak gerektiğini özenle bildiriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>