dikis-izi

Estetik Ameliyatlarda Dikiş İzi Kalıyor Mu?

Estetik ameliyatlarda dikiş izi birçok bayanın kafasındaki en büyük soru işareti durumunda. Bildiğimiz üzere cerrahi bir operasyon olmaksızın gerçekleştirilebilen bu yöntemler, vücudun görüntü sorunları ile alakalı iyileştirme çalışması olarak da nitelendirilebilir. Dikiş izi ile alakalı olarak endişeler son derece normal. Bunun nedeni vücudun görülen noktalarına dahi estetik operasyon gerçekleştirilebilmekte.

Düzeltme amacı ile gerçekleştirilen operasyonlarda genellikle açık operasyon gerçekleşmediğinden dolayı herhangi bir iz kalmadan sorunlarınızın tamamından kurtuluyorsunuz. Özellikle lazer teknolojileri sayesinde de iz kapatmak mümkün olsa da normal bir estetik ameliyat sonrasında herhangi bir dikiş izi kesinlikle söz konusu değildir. Ancak yara kapatma, deri nakli ya da bu gibi estetik operasyonlarda durum farklı.

Ciddi operasyonlar olduğundan ve açık cerrahi müdahaleler yapıldığından dolayı iz kalma riski yüksek olan operasyonlardan birisi diyebiliriz. Fakat alternatif tıp teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte bu tip izler son teknoloji lazer ürünler ile tamamı ile kapatılabiliyor ve sizler ilk gün ki halinize tekrardan kavuşma fırsatını yakalıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>