dis-eti-hastaliklari-b

Estetik ile Diş Düzeltme

Estetik ile diş düzeltme operasyonları özellikle son birkaç sene içerisinde Ortodonti uzmanlarının en çok uyguladıkları ve en iyi sonucu veren işlemlerden birisidir. Çok kısa bir zaman içerisinde diş estetiği konusunda inanılmaz teknolojik cihazların ortaya çıkması ile birlikte bu anlamda yaşanan görüntü sorunlarının tamamına da kısa süre içerisinde çözüm getiriliyor.

Estetik ile diş düzeltme işlemlerinde öncelik her zaman için dişin temel yapısını düzeltmektir. Yani kemiksel anlamda herhangi bir sıkıntı var ise bunun önüne geçmek ve bunun sonrasında dişleri beyazlatmak üzerine çalışmalar yapmaktır. Yamuk dişler özellikle görüntü anlamında çok ciddi sıkıntılar doğurur. Görüntü anlamında da rahatsız edici bir unsur durumundadır.

Estetik yöntemi ile artık diş yapınız tamamı ile düzgün bir hale getirilebildiği gibi mümkün olabilecek en beyaz görünümü de kavuşturulabiliyor. Bu görünümü son dönemde ülkemizin ünlü isimlerinden birisi olan Sinem Kobal elde etti. Ön dişlerindeki yamukluğu estetik operasyon sayesinde düzeltti ve artık bambaşka bir görünüme sahip olan ünlü oyuncu birçok kişiye de cesaret verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>