ekim-2012-cinsellik-resim-1

Estetik Sonrası Cinsellik

Estetik sonrası cinsellik birçok bayanın özellikle merak ettikleri unsurlardan birisi durumunda. Ülkemiz genelinde özellikle son birkaç sene içerisinde estetik oranının yükselmesi önemli bir detay. Estetik operasyonun türüne ve ciddiyetine göre cinsel yaşamınız doğrudan etkilenebilir ve bir süre yasaklanabilir. Peki nedir bu yasaklayacak durumlar? Hemen birlikte inceleyelim.

Kızlık zarı estetiği dediğimiz operasyonlarda cinsel yaşamınız doğrudan etkilenir. Aynı zamanda bazı durumlarda göğüs silikonu estetik ameliyatı sonrasında uzmanlar, cinsel ilişkinin son derece sakıncalı olabileceğini ve bu neden dolayısı ile göğüslerde ki silikonları yapısal anlamda bozulabileceği ve patlayabileceği riskini de göz önüne almaktadır. Uzmanlar, kızlık zarı estetiği konusunda da son derece tutucu tavır sergilemekteler.

Kızlık zarı estetiği kapsamında dikim ve yapısal anlamda güzelleştirme işlemleri de yapılabilmektedir. Bu neden dolayısı ile son derece dikkatli olmak gerekiyor. Zaman içerisinde sitemizde bu konu ile alakalı daha net bilgiler bulabileceksiniz. Aynı zamanda ağız çevresi ile alakalı estetik operasyonlarda da bu duruma karşın öneriler almanız mümkün olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>