gogus-buyutme-00

Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği operasyonlarında özellikle bayanların en çok ilgisini çeken konu silikon taktırma konusudur. Bildiğimiz üzere bazı bayanların göğüsleri hiç olgunlaşmaksızın düz bir biçimde ortaya çıkıyor. Bu aslında insanın doğasında olan bir husus ancak bayanların önemli bir kısmının da en çok rahatsızlık duydukları hususlardan birisi olarak da gösterilebilir.

Göğüsler birçok farklı anlamda estetik ameliyat gereksinimi duyabilirler. Bu gereksinimlerden bir kaçı göğüsün küçük olması, göğüs ucunun gereğinden büyük olması, göğüs kafasının aşırı koyu renkte olması ve göğüs kafasının yine aynı şekilde çok fazla aşağıda bulunması bayanları en çok rahatsız eden ve bu anlamda estetik operasyon gereksinimi duyduran hususlardan birisi olarak da dikkat çeker.

Göğüs estetiği operasyonlarında özellikle yapıyı bozmamak için son derece dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekiyor. Tüm işlemlerde bayıltmadan operasyon yapılabildiği gibi genellikle bayıltırlar. Sonrasında göğüs kısmını genellikle altından yararak operasyon gerçekleştirilir ve sonraki süreçte iyileşmesi beklenir. Bu süreç içerisinde sürekli gözlem ve bir süre müşahade durumu da söz konusu olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>