meme.ucu_.estetigi-300x272

Göğüs Ucu Estetiği

Göğüs ucu estetiği bayanların dikkatini son birkaç sene içerisinde dikkat çeken unsurlarından birisi. Bildiğimiz gibi bayanlar, göğüslerinin görünüm durumlarını son derece önemserler ve özellikle göğüs ucunun görüntüsü çoğu zaman bayanları en çok rahatsız eden unsurlardan da birisi olabiliyor. Renk ve şekil anlamında bu sorunlardan tamamı ile kurtulmak artık mümkün hale geliyor.

Göğüs ucu çoğu zaman dik, çoğu zaman göğüsün hiç görünmeyecek noktalarına doğru inmiş bir şekilde olabilir. Uç kısım çok koyu bir görünüme sahip olduğu zaman özellikle bayanlar için görsel anlamda son derece dikkat edilesi bir tehdit olarak da görülebiliyor. Zaman içerisinde lazer teknolojisi sayesinde bu soruna kalıcı çözüm bulundu.

Birkaç seans içerisinde uygulanacak lazer uygulamalar sayesinde bu anlamda sorunlar tamamı ile ortadan kalkıyor diyebilmekteyiz. Lazer uygulamayı göğsünüz uç kısmına düzgün ve düzenli bir şekilde yaptırmanız, zaman içerisinde buradaki hücrelerin harekete geçerek çok daha düzgün bir görüntü elde edebilmek için en etkili sonuçları verir. Bu sayede göğüs anlamında sorunlarınız çözülmüş olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>