gozkapagiameliyati

Göz Rengi Estetiği

Göz rengi estetiği, modern tıbbın geldiği son noktayı en iyi şekilde açıklıyor. Renkli gözlü insanlar toplumumuz genelinde her zaman için en çok ilgi gören insanlar olmuşlardır. İlgi ortamının bu denli yoğun olması, birçok insanın da göz rengini değiştirmek istemesi gibi bazı psikolojik etkenleri de ortaya çıkarmış gibi görünüyor.

Göz rengini değiştirmek için yıllar yılı lens takıldı ve lens takan bazı insanlar çeşitli sorunlar yaşayarak bundan nasibini aldı. Artık göz rengini kalıcı olarak değiştirmek için uygulanan bir kalıcı retina lazer estetiği söz konusu. Bu lazer estetik yöntemi ile birlikte göz renginizi dilediğiniz şekle büründürebiliyor ve artık farklı bir görünüme kavuşabiliyorsunuz.

Lazer uygulamalarda göz kör olmaz mı? Emin olunuz ki günümüz teknolojileri bunu engelliyor. Birkaç seans içerisinde göz renginizi değiştirebiliyor ve sorun yaşamadan kullanabiliyorsunuz. Ancak önemli olan husus şudur ki uzmanların sürekli olarak kontrolü altında olmak durumundasınız. Aksi takdirde ortaya çıkabilecek sorunlarda anlık olarak müdahale şansı olmayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>