gummysmile_220

Gülerken Diş Etinin Görünmesi

Gülerken diş etinin görünmesi birçok bayan ya da erkek için en ciddi görsel sorunlardan birisi olarak tabir edilir. Dişin ana problemlerinden birisi olarak gösterilmese de görsel olarak birçok insanın rahatsız olduğu konulardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Ülkemiz genelinde bu durum çok ciddi bir sorun olarak da nitelendiriliyor.

Bu sorundan kurtulabilmek için dişin yapısının estetik yöntemi ile çok daha dikkatli bir şekilde düzeltilmesi ve bu düzeltme sonrasında da belli bir süre müşahade altında tutularak kontrol edilmesi de son derece önemli bir detay. Estetik uzmanları özellikle ortodonti sınıfı uzmanları ise bu konu ile alakalı olarak yaratıcı çözümler geliştirmiş gibi görünüyor.

Dişin etini yukarı doğru gerdirme sureti ile diş etinin tamamı dudak arkasına aktarılmaya başlanıyor. Tabi ki bunun için dişin estetik operasyon ile çok daha düzgün bir şekilde korunması sağlanıyor. Sonrasında ise belli bir süre dişinin diş eti ile olan bağlantısını tekrar eski haline getirebilmek adına küçük çaplı cerrahi tarzda operasyonlar da gerçekleştirilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>