botoksla_kas_kaldirma

Kaş Kaldırma Estetiği

Kaş kaldırma estetiği de son birkaç senenin popüler olan uygulamalarından birisi. Bayanlar, dış görünümlerine önem verdiklerinden dolayı artık her anlamda daha görsel bir hale gelebilmek ve bakışları daha keskin hale getirerek çekiciliği çok daha fazla üst seviyeye çıkarabilmek adına bayanların bu anlamda bir beklentisi ve girişimleri söz konusu denebilir.

Kaş kaldırma operasyonlarında botoks çalışmalarına yakın bir şekilde tabir edebileceğimiz gerginleştirme işlemleri uygulanır. Bu gerginleştirme işlemi genellikle kaşın üst kısmından şakak kısmına kadar olan bölgeye doğru sağlıklı olabilecek en iyi şekilde sağlanır ve sonrasında ise bu bölgedeki yağlanmalar tamamı ile ortadan kaldırılarak gerginleştirilmiş bölgenin çok daha rahat etmesi sağlanır.

Kaş kaldırma estetiğinde hafif cerrahi operasyonlar uygulanabilir ve bu operasyonlar sonrasında ortaya çıkabilecek farklı durumlara karşı önlem almak yine uzmanların görevidir. Ancak bu zamana kadar kaşın istenilen kısımlarının kaldırılması safhasında herhangi bir sorun yaşanmadığı gibi bu konuda deneyim sahibi olan uzman ve estetik merkezlerinin sayısında da artış gözlemlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>