kepce

Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe kulak estetiği, görselliğe dikkat eden erkek ya da bayanların en çok dikkat ettikleri unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemiz genelinde estetiğin yaygınlaşması, Otoplasti sınıfının da özellikle bu tip kepçe kulak vakalarında ön plana çıkmasına neden oldu. Bu durumundan kurtulmak bir estetik operasyon kadar yakın.

Otoplasti sınıfı adı altında da incelenebilen kulak ameliyatları, estetik ya da sağlık problemleri açısından her ne olursa olsun dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Kulakların küçültülmesi, sanıldığı kadar kolay bir işlem olmadığından dolayı bu işte uzman hekimlerce yapılmalıdır. Kulak küçültme işlemleri lazer ile yapılabildiği gibi çoğu zaman cerrahi müdahale de gerekebiliyor.

Cerrahi müdahalelerde özellikle kulak içerisinde ki kılcal damarlar ile oynanarak şişkinliğin asıl sebebi ortadan kaldırılır. Lazer yöntemi bu anlamda en çok tercih edilen yöntemdir. Bunun en büyük nedeni ise acısız, uzun sürede de olsa daha rahat bir şekilde küçülme sağladığı içindir. Bu tip sorunlarda analiz ederek uzmanlar esas yönteme karar verebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>