Kesik Parmağın Dikilmesi

Kesik parmağın dikilmesi çoğu zaman bir estetik operasyon gibi görülse de aslında aralarında herhangi bir ilişki yoktur. Bir parmağın kesilmesi ya da kopması gibi durumlarda günümüz teknolojileri sayesinde artık kalıcı iyileştirme sağlanabiliyor ve hatta televizyon ekranlarında bunun ünlü örneklerini de gördük. Fatih Terim bu konunun baş aktörlerinden birisi durumunda.

Kesik ya da kopuk parmağın dikilmesinin ardından gerçekleştirilen uygulamalarda iz kalma olasılığı çok yüksek olduğundan dolayı genellikle en bu noktada estetik operasyon devreye girer. Dikiş izlerini ve bu gibi diğer yara izlerini tamamı ile kapatabilmek için öncelikli operasyonlar kuşkusuz ki estetik ile düzeltilebilen unsurlardır. Günümüz teknolojilerinin gelişmesi aslında en çok sağlık sektörüne etki etti.

Parmağın kopması gibi durumlarda bundan yıllar yıllar önce herhangi bir çözüm yoktu ancak bugün, kısa bir süre içerisinde parmağınız ile birlikte elinizin kendi işlevselliğini hiç kaybetmeden yeniden onarılması sağlanıyor. İz kalması gibi durumlarda ise estetik operasyona başvurarak bu tip sorunlarınızdan tam anlamı ile kurtulabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>