lazer_epilasyon3

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon, bildiğimiz üzere bayanların istenmeyen tüylerden kurtulması için günümüz en popüler uygulamaları arasındadır. Normal şartlarda bundan yıllar yıllar önce ağda ile yapılan tüylerden kurtulma işlemi çok zahmetli ve can yakar bir vaziyette oluyordu. Ancak zaman içerisinde teknoloji o kadar ciddi bir ilerleme gösterdi ki bu anlamda da mükemmel seçenekler ortaya çıktı.

Lazer epilasyon, birkaç seans sonrasında tüylerden sonsuza kadar kurtulmanın en önemli yöntemlerinden birisidir. Vücudunuzun istediğiniz bölgelerine son derece yoğun bir şekilde ultra-viole ışığı ile tedavi uygulanır. Bu ışınlar derinin altına nüfuz ederek tüylerin ulaşım noktasında etkinlik gösterir ve sürekli tüy oluşumuna kesin çözüm olarak o bölgeyi yakar.

Birçok kişi çok acılı bir operasyon olduğunu söylese de sanıldığı kadar acı veren bir yöntem değildir. Tamamı ile bir ışık tedavisi olarak düşünebileceğiniz lazer epilasyon çalışması birkaç seans sürebilir. Bu seanslar sonrasında tüylerinizden tam anlamı ile kurtulacak ve artık soğuk ağda bantları ile saatlerde uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>