????????????????????

Lazer ile İz Yok Etme

Estetik ameliyat sınıfı içerisinde inceleyebileceğimiz sınıflardan birisi olarak yeni bir operasyon türünü de inceleyebilme şansına sahip olabileceğiz. Vücutta özellikle doğuştan gelen ya da küçük yaşlarda ortaya çıkmış olan izleri vücuttan yok edebilmek için yapılması gereken birkaç farklı işlem bulunur ve bu da estetik operasyon ile ortaya çıkabilecek bir yöntemdir.

İz yok etme için kullanılan esas yöntem kuşkusuz ki lazer ile yok etme operasyonudur. İzleri yok edebilmek için bazı durumlarda vücudun farklı bölgelerinden alınan deri parçalarını nakil etmek amacı ile operasyon yapılabildiği gibi küçük çaplı izleri yok edebilmek için kullanılan öncelikli yöntem tabi ki lazer yöntemi ile yok etme çalışması olarak dikkat çeker.

Lazer yöntemi ile özellikle vücudun renksel dlengesini genel olarak yayma özelliğinin kullanılması, aslında zaman içerisinde çok daha önemli sonuçları beraberinde getirdi ve görsel sorunlardan tam anlamı ile kurtulmanın önemli yöntemlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Lazer ile estetik tedavi konularımıza ilerleyen günlerde devam edecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>