sac-ekimi-1-38

Saç Ekimi ve Estetik

Saç ekimi ve estetik arasında doğrudan bir ilişki vardır. Uzmanlar, vücut üzerinde ki görsel bozuklukların ortadan kaldırılması için yapılan tüm işlemlere estetik adını veriyorlar. Bu da demek oluyor ki saç ekimi de bir nevi eksiklik olduğundan dolayı ekim işlemi de bir estetik sınıfı olarak nitelendirilebilir. Kellik, doğuştan gelebilen ya da sonradan ortaya çıkabilen unsurlardan birisidir.

Saç ekimi operasyonlarında öncelikli olarak bu durumun genetikten mi yoksa sonradan mı ortaya çıktığı araştırılır. Sonrasında ise tedavi süreci bu şekilde başlar. Saç ekimi operasyonlarında öncelik her zaman için vücudun en çok kıl üretimi yaptığı bölgelerden toplama yaparak saç derisine ekilir.

Saç ekimi esnasında en çok dikkat edilmesi gereken unsur, saç derisinin yeni ekilen saçları kabul edip etmeyeceği anlamına gelir. Saç derisi bu ekilen saçları kabul ettiği takdirde herhangi bir sorun çıkmadan 6 ay kadar bir süre sonrasında kendi saçlarınız ortaya çıkacaktır. Ancak saç derisi kabul etmediği takdirde ekim işlemi mümkün olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>