14

Tırnak Estetiği

Tırnak estetiği, bildiğimiz gibi bayanların en çok dikkat ettikleri unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Bir kuaföre gidildiğinde olmazsa olmaz kuaför tipi yöntemlerden birisi de manikür ve pedikür işlemleridir. Fakat çoğu durumda bunların dahi düzeltemeyeceği estetik sorunları ortaya çıkabilir. Tırnak batması, eti ve tırnağı dişler yolu ile kemirmek çok ciddi bir görüntü sorunu demektir.

Tırnak estetiği gibi durumlar genellikle batma ya da elin görüntü anlamında çok ciddi sıkıntılara düşmesi ile ortaya çıkar. Ortalama bakıma sahip el ve ayak tırnakları kuaförler tarafından sorunsuzca düzeltilebilir ancak durumun bu şekilde kurtarılamayacağı durumda estetik şarttır. Özellikle el ve ayak tırnaklarının batması acılı bir durum olarak da bilinir.

Tırnak batması ve etin görüntü anlamında çok ciddi bir kayıp yaşaması durumunda tırnak çekme yöntemi ile o bölge tamamı ile temizlenir ve yeniden doğal bir tırnak oluşumu sağlanır. Bu oluşan tırnağın belli bir süre kontrol altında tutularak her ne olursa olsun yeniden batmaması da sağlanabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>