estetik_mkle2

Yaşlılık için Estetik

Yaşlılık için estetik operasyon uygulatan bayanların sayısı her geçen gün çok daha fazla artış gösteriyor. Günümüzde bunun en büyük örneklerinden ikisi olarak gösterebileceğimiz Ajda Pekkan ve Yonca Evcimik başta olmak üzere birçok ünlü isim bu problem ile mücadele etmemek için sürekli olarak estetik operasyon geçirerek yaşlılığa meydan okuyorlar.

Yaşlılık için estetik dediğimiz zaman genellikle gerdirme işlemi uygulatmaktadırlar. Bayanların cildi erkeklerin cildine nazaran çok daha kısa bir süre içerisinde kırışıklık ve sarkma eğilimi içerisinde olduğundan dolayı bu tip sorunların önüne geçmek son derece önemlidir. Bu neden dolayısı ile estetik operasyon tüm bayanların öncelikli tercihlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor.

Özellikle ünlü isimlerin yaşlılığın önüne geçebilmek amacı ile estetik operasyon uygulatmaları, çok daha ciddi bir kesimin estetik konusuna karşı bakışını da değiştirmiştir. Yaşlılık sorunu bayanların en çok korktukları ve en çok önemsedikleri konulardan birisi olarak dikkatleri çeker. Bu neden dolayısı ile botoks dediğimiz estetik operasyon tipi her geçen gün çok daha popüler bir hale geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>